Co to jest myjnia bezdotykowa?

myjnia bezdotykowa myjnia bezdotykowaMyjnie samochodowe wyróżnia naprawdę bardzo duża popularność.
To zresztą całkowicie naturalne, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że utrzymanie czystości samochodu wcale nie jest takie łatwe.
Bardzo powszechne są myjnie bezdotykowe. Dlaczego? Na czym tak właściwie polega ich praca? W myjni bezdotykowej mamy do dyspozycji nowoczesne i przede wszystkim niezwykle funkcjonalne maszyny, które szybko umyją auto, nawet jeśli na karoserii widoczne są naprawdę trudne do usunięcia plamy.
Takie myjnie nie wymagają od właścicieli żadnej pracy, co jest jednym z ich największych atutów.

Poza tym, czyszczenie nie trwa długo, a oszczędność czasu jest dla większości z nas priorytetem, więc zazwyczaj z chęcią korzystamy z podobnych rozwiązań.

Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody

Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych. Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer.

Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu.

Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia. Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą

Jak dbać o wygląd samochodu?

Czysty samochód to nasza wizytówka, dlatego naturalne jest, że zdecydowana większość osób stara się możliwie jak najlepiej zatroszczyć o jego stan wizualny. Od tego zresztą są specjalistyczne myjnie, których liczba na współczesnym rynku jest z roku na rok coraz większa.

Jak dbać o wygląd auta? Przede wszystkim, warto wybrać myjnię, której oferta jest możliwie jak najbliższa naszym oczekiwaniom.

Ponadto, na uwadze warto mieć też kwestię ceny poszczególnych usług.

Jeśli znajdzie się myjnię, która całkowicie odpowiada posiadanym potrzebom, można zapytać o to, czy firma nie oferuje jakiś rabatów dla stałych klientów.

Oczywiście, o czystość samochodu trzeba zatroszczyć się nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. .

Widok do druku:

myjnia bezdotykowa