Poprzednie wpisy:

Następne wpisy:

Jest kilka rzeczy, które trzeba posiadać w swojej szafie i jedna to na sto procent woreczki na bieliznę.
Niby prosty worek, a potrafi ułatwić i uporządkować naszą kosz z bielizną.Brudne rzeczyMając problemy z walającą...Jest kilka rzeczy, które trzeba posiadać w swojej szafie i jedna to na sto procent .

Niby prosty worek, a potrafi ułatwić i uporządkować naszą kosz z bielizną.

Brudne rzeczy

woreczki na bieliznęMając problemy z walającą się po koszu na pranie bielizną można zrobić kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest oddzielny koszyk na bieliznę właśnie.
Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety: posiadając małą łazienkę zajmujemy przestrzeń, którą można by wykorzystać na coś innego, można zapomnieć o bieliźnie w drugim koszu i puścić pranie bez niej. Drugim, lepszym pomysłem jest pakowanie bielizny do materiałowego woreczka przywieszonego na górze kosza na pranie.
W ten sposób mamy całe pranie w jednym pojemniku, ale jednak rozdzielone. Można też rozdzielić w ten sposób skarpetki od reszty bielizny, lub podzielić na męskie i damskie rzeczy.

Plecak- worek podróżny

Plecak ? worek przystosowany do noszenia na plecach.

Szczególnie popularny w turystyce.

Duże plecaki zazwyczaj wyposażone są w stelaż, który rozkłada ciężar plecaka bardziej równomiernie na plecach człowieka.

Pojemność plecaka zazwyczaj określa się w litrach. Rodzaje plecaków: miejski ? nieduży, o pojemności do 30 l, wykorzystywany w mieście i na krótkich wycieczkach, często także jako tornister szkolny. wycieczkowy ? o pojemności rzędu 30 do 50 l.

Przeznaczony do użytkowania na krótkich, kilkudniowych wyjazdach, często posiada stelaż wewnętrzny i pas biodrowy oraz kieszenie zewnętrzne, w których mogą być umieszczone napoje dostępne w łatwy sposób bez potrzeby otwierania plecaka (przy pomocy drugiej osoby także bez potrzeby jego zdejmowania)....Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plecak

Wakacyjne pakowanie

woreczki na bieliznęKażdy mężczyzna wie, że kobieta na wakacje zabiera średnio 2 razy więcej rzeczy niż trzeba.

Jak jednak się spakować i to w taki sposób, żeby rzeczy nie były w chaotyczny sposób poupychane w walizkę... Technik i metod pakowania się jest sporo, jedni polecają zwijać ciuchy w rulon, inni preferują składanie na 'zakładkę', a jeszcze inni kombinują z workami i odkurzaczem.

To która jest najlepsza nie wiem, ale ja zawsze swoje rzeczy pakuję normalnie, jednak używam worków na buty, na bieliznę i biorę kilka zapasowych na brudne i znoszone rzeczy (zazwyczaj tam gdzie jeżdżę nie ma możliwości wyprania czegokolwiek).

Woreczki organizacyjne

Dobrze jest organizować sobie przestrzeń: w pracy, w kuchni, w pokoju.
Mamy masę produktów, które to ułatwiają.
Do kuchni kupujemy pojemniki plastikowe na przechowywanie żywności.
W łazienkach pojemniki i kubeczki. W szafach wieszaki i dodatkowe półki. Cały czas ktoś wpada na kolejny pomysł jak dobrze zorganizować przestrzeń i utrzymywać porządek. Jednym z takich pomysłów jest stosowanie woreczków na odzież. Mają one spore zastosowanie w kwestii utrzymywania dobrej organizacji.

Przydadzą się przy przechowywaniu butów w szafie, albo jako woreczki na brudną bieliznę.

Większość z nich można wrzucić do pralki razem z bielizną, przez co skarpetki będą zawsze do pary.

Co to tak właściwie jest walizka

Walizka to przenośne opakowanie na bagaż, używane najczęściej w trakcie podróży.

W kształcie zbliżona jest do płaskiego prostopadłościanu z zaokrąglonymi krawędziami.

Składa się z dwóch ruchomych względem siebie części, połączonych zawiasami. Walizki wykonywane są z różnych materiałów: tkaniny, tworzywa sztucznego, skóry.
Zwykle poszczególne boki są dodatkowo usztywnione wewnętrznymi wkładkami, aby zapobiec deformacji kształtu.

Na jednym z boków znajduje się uchwyt służący do przenoszenia.

Często dodatkowo walizka jest wyposażona w kółka oraz wysuwany uchwyt, które umożliwiają przemieszczanie walizki bezpośrednio po podłodze, bez podnoszenia.
Niektóre walizki posiadają zamki, chroniące ich zawartość.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Walizka.
Dodane: 25-08-2015 13:28

Tagi: Uncategorized worek woreczki moda szafa bielizna ciuch

Widok do druku:

woreczki na bieliznę