Notice: Undefined offset: 1 in /home/polinfor/domains/muzykoterapia.wroclaw.pl/public_html/Controller/wpis/wpis.php on line 65

Notice: Undefined offset: 3 in /home/polinfor/domains/muzykoterapia.wroclaw.pl/public_html/Controller/wpis/wpis.php on line 67
Truskawki - świetne do wędlin i ryb! | Muzykoterapia

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy:

Truskawki każdy lubi.
No, prawie każdy - niektórzy maja na nie alergię. Współczuję. Najczęściej jadamy je solo, lub ze śmietaną i cukrem. Przygotowujemy z nich rozmaite ciasta i desery.
Jednak czy te owoce sprawdzają się...Truskawki każdy lubi.
No, prawie każdy - niektórzy maja na nie alergię.

Współczuję.

Najczęściej jadamy je solo, lub ze śmietaną i cukrem. Przygotowujemy z nich rozmaite ciasta i desery. Jednak czy te owoce sprawdzają się tylko w roli deserowej? Nie. Dla niektórych będzie pewnie zaskoczeniem, że truskawki można podać z daniem głównym, połączyć z rybą, zrobić sałatkę. Całkiem wytrawną. Salsa truskawkowa będzie świetnie pasowała do grillowanych ryb.

Te słodkie owoce łączą się świetnie z serami (fetą, mozzarellą, camembertem, itp) i z wędlinami (szynka parmeńska, szwarcwaldzka, gran reserva, kindziuk, suszone kiełbasy). Można tez przygotować lemoniadę truskawkową, dodać świeże truskawki do wody z lodem, czy też zrobić z nich lody - w sam raz na upały.

A może...

truskawki z grilla? Tak, też powinny smakować świetnie.

Można je podać z innymi owocami, tworząc owocowy szaszłyk (z bananem, ananasem, czy gruszką). Warto poeksperymentować z truskawkami na wytrawnie. Póki jest na nie sezon.
Nie bójcie się eksperymentów w kuchni! deser z truskawkami przepis W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.
Warto rzucić okiem także na deser z truskawkami przepis Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: mus truskawkowy przepis - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: mus truskawkowy przepis - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.

Widok do druku:

mus truskawkowy przepis