Notice: Undefined offset: 3 in /home/polinfor/domains/muzykoterapia.wroclaw.pl/public_html/Controller/wpis/wpis.php on line 41
Wynajem to ryzyko | Muzykoterapia

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy:

mieszkania łódź

Pisząc na temat nieruchomości, dobrze jest wspomnieć o najnowszym pomyśle naszego rządu dotyczącym pomocy młodym Polakom w usamodzielnieniu się.
Mam tu na myśli projekt "Mieszkanie dla młodych" - dla młodych, bo do 34.

roku życia.

Można polemizować już z samą koncepcją "młodych", ale zdecydowanie bardziej krytykowane...Pisząc na temat nieruchomości, dobrze jest wspomnieć o najnowszym pomyśle naszego rządu dotyczącym pomocy młodym Polakom w usamodzielnieniu się.

Mam tu na myśli projekt "Mieszkanie dla młodych" - dla młodych, bo do 34.

roku życia.
Można polemizować już z samą koncepcją "młodych", ale zdecydowanie bardziej krytykowane są inne założenia. Głosy krytyki sypią się z wielu stron, od niezależnych ekspertów od rynku nieruchomości, poprzez ekonomistów, aż do deweloperów - czyli najbardziej zainteresowanych.
Problem z tym projektem polega głównie na tym, że w rzeczywistości niewiele się poprawi. Przy obecnych cenach na rynku nieruchomości, finansowe wsparcie w wysokości 5-15% wartości mieszkania to nie jest dużo.
Za to warunki, które musi spełnić rodzina, aby się na taką dopłatę załapać, nie są wcale proste do spełnienia. Kwestia nr 1: mieszkanie musi być od dewelopera Sprawa druga: trzeba wziąć kredyt hipoteczny Kwestia nr trzy: są określone widełki cenowe.
Znaczenie ma tez metraż Po czwarte: Najwyższą dopłatę dostaną ci, którzy mają dziecko (lub dwoje dzieci) i planują powiększenie rodziny.
O ile ostatni punkt brzmi prorodzinnie, to pozostałe są bardziej "probankowe".
Fala krytyki naprawdę nie powinna nikogo dziwić.
A jednak - rząd zdziwiony, jak zwykle :). mieszkania łódź sprzedaż Na ten temat napisali także na Na temat mieszkania sprzedaż łódź to też niezłe źródło Na temat mieszkania sprzedaż łódź to też niezłe źródło Znazlazłem także mieszkania łódź mieszkania łódź.

Widok do druku:

mieszkania łódź